Wyprawka dla pierwszoklasisty - SOCCER

 

Prawie połowa sierpnia za nami i równe trzy tygodnie dzieli nas od pierwszego szkolnego dzwonka, którym tym razem zabrzmi także dla najmłodszego smyka. Tak! Mam w domu pierwszoklasistę, który o dziwo bardzo cieszy się z pójścia do szkoły 😃 w przeciwieństwie do starszaków...

Te ostatnie tygodnie są doskonałym momentem na skompletowanie wyprawki szkolnej... zakupu wymarzonego plecaka, piórnika, zeszytów, czy niezbędnych artykułów plastycznych. 
Z doświadczenia wiem, że wybór plecaka nie jest rzeczą prostą, więc chcemy Wam go ułatwić i zdradzić kilka wskazówek, na które warto zwrócić szczególną uwagę. 


Igor rozpocznie naukę w klasie pierwszej, dlatego jego plecak  powinien być lekki, funkcjonalny i odpowiednio wyprofilowanyNie można oczywiście pominąć kwestii super designu, który dla dziecka jest bardzo istotny... w końcu to ono będzie w nim chodzić przez sporą część dnia 💕

Nasz wybór padł na plecak szkolny premium SOCCER z najnowszej kolekcji firmy BAMBINO, która jest z nami od wielu lat i jeszcze nigdy nas nie zawiodła 👌😍
Oczywiście motyw przewodni nie mógł być inny. Jak na zapalonego piłkarza przystało... jest i ukochana piłka.


A wracając do sedna, plecak jest nie tylko uroczy, ale przede wszystkim praktyczny. Posiada dwie komory główne, które pomieszczą nie tylko książki i zeszyty, ale także strój na w-f, czy dodatkowe przybory... miejsca jest na prawdę sporo. 


Dodatkowo mamy przednią kieszeń zapinaną na suwak z dekoracyjnym graficznym motywem 3D, w środku której znajdziemy wewnętrzny organizer - przegródki na legitymację, notesik, długopisy i inne przydatne gadżety oraz zawieszkę na klucz, np. do szafki (co w naszym przypadku jest idealnym rozwiązaniem, nie trzeba za każdym razem szukać kluczyka bo będzie on w jednym miejscu).


Po bokach również mamy dwie kieszonki, jedną zapinaną na suwak i drugą elastyczną  na bidon. Opcja fenomenalna przy drobnej wpadce - otwarciu bidonu, książki pozostaną suche... 😉


Sam plecak jest bardzo lekkico w przypadku młodszych dzieci jest niezwykle ważne w trosce o ich kręgosłup. 
Ogromną zaletą, na którą wręcz należy zwrócić uwagę, są wyprofilowane i usztywniane plecy, wzbogacone systemem Venti Stream, który zapewnia przepływ powietrza pomiędzy plecakiem a plecami dziecka. Kolejna ważna sprawa to szerokie i miękkie szelki z możliwością szybkiej i łatwej regulacji, dodatkowo wzmocnione zapinką na wysokości pasa, które sprawiają że postawa dziecka podczas noszenia plecaka jest prawidłowa i stabilna.


Dodatkową zaletą jest wzmocniony spód, wykonany z nieprzemakalnego materiału oraz miękki uchwyt do przenoszenia.
Plecak posiada liczne elementy odblaskowe, wiec nasze dziecko będzie widoczne z daleka, a tym samym bezpieczne.


Kochani do plecaka premium SOCCER możecie, tak jak my, dobrać piórnik, worek na strój sportowy/obuwie, a także teczkę na przybory plastyczne. Wszystko pięknie i starannie wykonane, w identycznej grafice - prezentuje się wspaniale.


Na dzień dzisiejszy, przyszły pierwszoklasista nie rozstaje się ani na chwilę z designerskim workiem... i jestem przekonana, iż z plecakiem będzie podobnie. 
Poczekajmy spokojnie do września... jesteśmy w pełni przygotowani na pierwszy dzwonek.
A Wy???


Zestaw SOCCER znajdziecie na stronie Bambino - klik

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.