Mobilny Jamniczek PLAYSKOOL - pierwszy przyjaciel Twojego dziecka!

środa, sierpnia 17, 2016
Całkiem niedawno wraz z najmłodszym smykiem dostaliśmy się do kampanii Streetcom...całkiem fajnej, gdyż mamy możliwość testowania zabawki. Mowa tutaj o 'Mobilnym Jamniczku' firmy PLAYSKOOL.


Zaraz po przybyciu kuriera z całą ekipą smyków otworzyliśmy paczkę...


...w której znajdowała się zabawka dla Igorka oraz 12 ulotek  i 3 bardzo fajne mini pojazdy dla znajomych.


Gdy po raz pierwszy wzięłam 'jamniczka' do ręki  trochę się rozczarowałam...myślę sobie "zabawka jak każda inna, na dodatek nie wydaje prawie żadnych dźwięków, nie gra, nie świeci - czy mój maluch się nią zainteresuje?"

Jakież było moje zdziwienie, gdy od razu młody dopadł zabawki. Fakt nie wydaje dźwięków, ale od czego jest wyobraźnia :D

Niepotrzebnie się wahałam, bo zabawka od razu skradła serce Igorka <3 zaczął ją przytulać, przyciskać wszystkie guziczki i wydawać przy tym dźwięki 'przypominające' szczekanie psa.
 Ile śmiechu i radości na widok wyskakujących okienek ze zwierzątkami... 

Pierwsze testy wypadły pomyślnie - czas na zadomowienie się  sympatycznego, uśmiechniętego pieska.
'Mobilny Jamniczek' - to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 9-36 miesięcy, choć jest to granica umowna i nawet starsze pociechy chętnie się nią bawią.
Mimo swej prostoty i niewielkich rozmiarów posiada wiele zalet, o których zaraz  Wam opowiem.
Po pierwsze jest to zabawka idealnie dopasowana do potrzeb dzieci, w 100% bezpieczna. Nie ma w niej drobnych elementów, ostrych krawędzi, które mogłyby spowodować skaleczenie. 

Po drugie - bardzo ważne - ma wiele wartości edukacyjnych. Dzięki przesuwanym suwakom, guzikom które należy wcisnąć czy pokrętłu nasza pociecha ćwiczy zdolności motoryczne, manualne, a także rozwija swą kreatywność


Wykorzystując wszystkie funkcje mobilnego pupila dodatkowo doskonali rozumienie przyczynowo-skutkowe.

 Barwne i kolorowe portrety zwierzątek: pieska, kotka i króliczka niewątpliwie przyciągają uwagę malców, a gdy jeszcze wyskakują z okienek to dopiero prawdziwy bajer. 


Pokrętło, które przekręcając wydaje charakterystyczny dźwięk posiada cyfry od 1-3 oraz odpowiadające im ilości zwierzątek: żółwia, króliczków i żabek. To dodatkowy plus dla zabawki, która od najmłodszych lat edukuje nasze pociechy i wpływa pozytywnie na ich rozwój.'Mobilny Jamniczek' jest zabawką kompaktową, przenośną dzięki czemu łatwo i szybko możemy ją zabrać na spacer, zakupy czy w podróż. Jednym słowem możemy się nią bawić zawsze i wszędzie. 
Podkręcony ogon pozwala na szybki transport, dziecko najchętniej go łapie i przenosi z jednego miejsca na drugie.
Szybkim ruchem możemy złożyć jamniczka, zajmuje on wtedy malutko miejsca i z łatwością mieści się do torebkiZabawka Playskool posiada mocne rzepy, dzięki którym możemy zamocować ją do pałąka wózka lub w innym miejscu do tego przeznaczonym. 


Czy widzicie z jaką łatwością zabawka idzie z nami na spacer? Nic nie spada, a dziecko grzecznie siedzi w wózku i jest pochłonięte zabawą.


Wybierając się w miejsce, gdzie jest więcej dzieci musimy wiedzieć, że nasze dziecko nie będzie samotne. Do zabawy migiem przybędą inne pociechy, które również będą chciały pobawić się 'kolorowym pieskiem'. 


Na koniec Wam powiem, że zabawka 'Mobilny Jamniczek' zdobyła u nas 5 z plusem....więc jeśli zastanawiacie się nad prezentem dla małego smyka to z czystym sumieniem mogę ją Wam polecić. 
To idealna zabawka na zdobycie tytułu "Pierwszego przyjaciela Twojego dziecka" <3


Dziękujemy Streetcom za możliwość testowania zabawki przyjaznej dziecku :*2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.