Bańkowe szaleństwo z TUBAN


Każde dziecko - bez wyjątku, uwielbia bańki mydlane... a im są one większe, bardziej kolorowe, tym więcej radości dają.
Jak zapewne wiecie, zbliża się dzień naszych kochanych pociech i z tej okazji TUBAN obdarował nas fantastycznym zestawem  z wizerunkiem jednej z ulubionych bohaterek dzieci - Świnki Peppy.
Zestaw niezwykle kolorowy składający się z dwóch płynów po 250 ml każdy oraz dość dużej obręczy do puszczania pokaźnych baniek ... zapewniający całe mnóstwo szalonej, kreatywnej zabawy. I właśnie dzisiejszego popołudnia mogliśmy przeżyć taką szaloną bańkową przygodę... jak sprawdził się nasz zestaw w praktyce ??? 
Zobaczcie sami ❤👀


Każda buteleczka pod zakrętką ma wbudowany przyrząd do puszczania mniejszych baniek poprzez dmuchanie, czyli takie jak zazwyczaj  możemy kupić w sklepach.
W ten sposób dziecko stymuluje aparat mowy oraz wzmacnia wszystkie mięśnie odpowiadające za oddychanie, a także rozwija małą motorykę.


Jednak, gdy płyn z butelki przelejemy do miseczki, bądź spodka i użyjemy dołączonej do zestawu obręczy,  to naszym oczom ukazują się wielkie, podłużne banie 👉 prawdziwa frajda!!!


Wystarczy, że na chwilkę zanurzymy w płynie obręcz i delikatnie nią zamachniemy... powstaje gigantyczna wężowa bańka...dużo baniek 🐍💞


Ogromna radość, uśmiech od ucha do ucha i kupa śmiechu to tyko nieliczne zalety puszczania giga baniek...
Doskonale wpływają również na koordynację wzrokowo-ruchową dziecka oraz koncentrację,  stymulują wszystkie zmysły (bez wyjątku), pobudzają wyobraźnię i co najważniejsze zachęcają do zabawy na świeżym powietrzu ☀
Bańki sprawiają wiele radości dzieciom w każdym wieku... i z obręczą doskonale poradzą sobie nawet maluchy, czego żywym przykładem jest najmłodszy Smyk ❤


Jest jedna ważna zasada w puszczaniu baniek, a mianowicie odpowiednia pogoda 👉 najlepiej, gdy na zewnątrz jest dość wilgotno... gdyż w gorąco dzień bańki szybciej pękają (podobno).
My ją trochę obalamy, bo jak widzicie bawiliśmy się w dość słoneczny dzień i powiem szczerze, że skutków ubocznych nie zauważyliśmy, a nasze bańki były dosyć efektowne...
  

Podsumowując, mieśmy mega intensywny i szalony dzień z bańkami TUBAN, które dostarczyły nam mnóstwo wyśmienitej zabawy.


Jeśli szukacie prawdziwych atrakcji, a jednocześnie superaśnego prezentu dla Waszych pociech - nie czekajcie...
BAŃKI TUBAN polecają się na Dzień Dziecka (i nie tylko) 👌

   

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.