'Zwariowany dzień. Trzydzieści zagwozdek' Egmont ART dla starszaków!

środa, maja 09, 2018

'Cóż to był za dzień! Zaczęło się wcześnie rano - w nocy niemal nie zmrużyłem oka, bo wciąż myślałem o pewnej zagadce - no więc rano rozlega się dzwonek do drzwi, otwieram, a tam stoi głucha gosposia mojego kolegi Anatola i wręcz mi list.
Tymi słowami zaczyna się fascynująca lektura, pełna zagadek, tajemnic i licznych zagwozdek, nad którymi zarówno Wy, jak i Wasze starsze pociechy będziecie mogli spędzić długie... długie godziny.


'Zwariowany dzień' wyd.Egmont, to nie inaczej - zabawna przygoda bohatera Heinza, wędrującego po mieście w poszukiwaniu swego przyjaciela Antona, a tym samym odpowiedzi dość nietypowej zagadki...czy mu się uda ją znaleźć...hmm 👉 wkrótce się przekonacie.


Oprócz tej jednej głównej, tajemniczej zagadki pojawią się również kolejne... a w sumie będzie ich 15 oznaczonych specjalnym hasłem 'GONG!' więc łatwo je wychwycicie....ale to nie wszytko.
 Dodatkowo w całym tekście ukryto także 15 błędów, których wychwycenie jest już nie lada wyczynem. Ale warto się z nimi zmierzyć, pobudzić wszystkie komórki do intensywnego myślenia i sprawdzić się przed samym sobą.

 

Za każdy wychwycony błąd przyznajemy sobie 1 pkt, ale już za rozwiązanie zagadki - 2 pkt... co w sumie daje nam 45 punktów. Tylko nielicznym udaje się znaleźć odwiedzi na wszystkie, ale podobno praktyka czyni mistrza i po pewnym czasie dojdziemy do perfekcji. 
Czy zdobędziemy maksimum punktacji??? 
Nam się niestety nie udało, ale nie narzekamy bo w sumie najgorzej nie było 😜 
Odpowiedzi na pytania i lista błędów zostały umieszczone na końcu książki... ajednak zachęcamy by do nich nie podglądać, a sprawdzenie naszych typów przekazać innej osobie - wówczas nie zamykamy sobie drogi do rozwiązania wszystkich  zagwozdek. 


Książkę polecamy wszystkim tym, którzy uwielbiają główkować i podejmować nietypowe wyzwania 👊
Starsze dzieci będą zachwycone, a młodsze mogą tropić błędy wspólnie z rodzicami - w obu przypadkach świetna zabawa gwarantowana!
Seria: ART Egmont
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda
Format: 21.6x28.5
Wiek: 8+
Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.