Interaktywna Mądra sowa E-EDU dla najmłodszych

sobota, listopada 18, 2017

Prezentowanie mikołajkowych upominków - ciąg dalszy.
Tym razem mamy coś dla waszych najmłodszych smyków---> zabawkę, która gra, śpiewa, opowiada wierszyki i bajeczki oraz porusza się wesoło machając skrzydłami.
Interaktywna 'Mądra Sowa' od artyk.pl zachęci Wasze pociechy do wspólnej radosnej zabawy...
Nasza kolorowa sówka nie jest pokaźnych rozmiarów, bo jej wysokość to tylko 15 centymetrów, ale posiada za to wiele ciekawych funkcji

Ta, która najbardziej do gustu przypadła smykom (nie tylko najmłodszemu) to wesołe piosenki
Sówka zna ich aż 6 i w ich rytm porusza się i macha skrzydłami - góra, dół. Skrzydełka mienią się przy tym na różne kolory, a sama bohaterka dodatkowo porusza oczkami.Zabawka jest tak skonstruowana, że podczas poruszania się po podłodze nie przewraca się, a gdy wpadnie na jakąś przeszkodę - odbija się od niej i jedzie dalej.
Żeby włączyć funkcję ruchu musimy uruchomić jeden z dwóch trybów za pomocą przełącznika na spodzie zabawki. Będzie on oznaczony kluczem wiolinowym. Dodatkowo trzeba też zdjąć osłonkę z kółek...Za pomocą przełącznika włączamy również sowę na pierwszy tryb i tutaj mamy już do dyspozycji  trzy kolorowe guziczki w różnych kształtach.Wciskając niebieską gwiazdkę - sówka opowiada nam 2 bajki z morałem, między innymi o Lisku Głuptasku. 
Fioletowe serduszko sprawia, że usłyszymy ciekawe wierszyki o zwierzakach - jest ich cała masa, bo aż 11 👍 Z kolei pomarańczowe kółeczko włącza nam 24 odgłosy zwierząt ---> "sowa pohukuje - huhuhu", "dzięcioł stuka -  puk, puk, puk"...Zabawka w nietypowej jak na sowę kolorystyce, lecz bardzo ciekawej, która to stymuluje rozwój wzroku u małych dzieci.Bajki, wierszyki, odgłosy zwierząt wydawane przez sówkę przyspieszają rozwój maluchów...między innymi rozwijają mowę i poszerzają wiedzę na temat zwierząt.
Dziecko słysząc wydawane odgłosy zaczyna je powtarzać, świetnie się przy tym bawiąc.
Mnóstwo radości, aktywności i dobrej zabawy.


Cena, jak na interaktywną zabawkę nie jest wysoka.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to monotonny ton odgłosów zwierząt  - jednak smykom to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - bardzo chętnie ich słuchają  i odtwarzają.
Melodie bardzo przyjemne, wpadające w ucho - a możliwość poruszania się sowy to prawdziwy bajer, który rozrusza każdego malucha. 
Dziecko podążając za sową, naśladując - rozwija aktywność ruchową, a przez śledzenie wzrokiem ruchu sowy wzmacnia koordynację wzrokowo-ruchową.


 
  
Zobaczycie, jak szybko 'Mądra Sowa' stanie się przyjaciółką Waszej pociechy 😊
Polecamy w szczególności jako prezent np.mikołajkowy 🎅


8 komentarzy:

 1. Czasowa,coś dla mojej młodszej córci Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna sprawa, uwielbiam tego typu zabawki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój synek uwielbia takie zabawki☺️ Ja mniej,zwłaszcza gdy na okrągło leci jedna melodia😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz - tutaj masz, aż 6 różnych piosenek i nawet fajnych rytmicznie...myślę, że spodobają się nie tylko synkowi :D

   Usuń
 4. Jako rodzić z lekką nutką niechęci podchodzę do grających zabawek ;-) ale taka sówka jest naprawdę fajna :-). Myślę że polubi ją każdy Brzdąc :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. ON ONA I DZIECIAKIlistopada 21, 2017 9:58 AM

  Teraz jest taki wybór zabawek, że niejednokrotnie trudno wybrać te naprawdę interesujące. Sówka jest fajna, choć już raczej nie dla moich dziewczyn

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.