'Magiczne Ogrody' - prawdziwa bajka

środa, września 06, 2017

Wakacje minęły nam zdecydowanie za szybko i tak na prawdę dopiero w ostatnim tygodniu udało nam się pozwiedzać kilka ciekawych miejsc. 
O jednym z nich chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć - miejsce to bajkowy, rodzinny park tematyczny 'Magiczne Ogrody' położony w województwie lubelskim.To niewątpliwie najpiękniejsza atrakcja owego regionu.
Na każdym kroku czeka nas, a właściwie nasze pociechy mnóstwo niespodzianek...jeśli chcecie  poznać je wszystkie, zapraszamy do wspólnej wędrówki po świecie magii 🌸


Naszą przygodę otwiera olbrzymia brama, przy której znajdują się kasy.


Jeśli zakupicie bilet online, omijacie je i przechodzicie dalej do bardzo sympatycznego pana strażnika, który kasuje bilecik i wręcza Wam mapę oraz dwustronną kartę do samodzielnego wypełnienia -'świadectwo ukończenia wakacyjnej szkoły radości w Magicznych Ogrodach', z którymi Wasze dziecko podróżuje i skrupulatnie wykonuje wszystkie zadania z odwrotu strony. Już na wstępie taka miła niespodzianka dla naszych brzdąców...

 

Po przekroczeniu magicznych bram naszym oczom ukazuje się prawdziwa bajka - dookoła zieleń, mnóstwo alejek, ścieżek i krain do odkrycia. W każdej z nich multum zabawy i doświadczeń działających na wyobraźnię dziecka.

Po przywitaniu się z sympatycznym Mordolem trafiliśmy na polanę pełną olbrzymich trampolin, dmuchańców i skakańców...

 

Plac budowy to namiot z dużymi klockami, z których powstają przeróżne budowle - najczęściej zamki i twierdze 🏰


Idąc alejką dalej wyrasta przed nami olbrzymi, wspaniały pałac - a w nim  prawdziwy raj dla dzieci...schodki, mostki, zjeżdżalnie, a także piękne wróżki, które umilają czas naszym pociechom zachęcając do wspólnych zabaw 🎇

Po wyjściu z pałacu Skrzat Kronikarz mieszkający w drzewie opowiada nam historię Magicznych Ogrodów.


Nieco dalej czeka na nas wspólna przygoda na tratwie ---> rodzinny rejs po tafli niewielkiego jeziorka ...woda dosyć płytka, dlatego nie musimy się obawiać nieprzyjemnych sytuacji. 


Po drodze bajeczna sceneria... wodospady, kwiaty - aż dech w piersiach zapiera ❤Kręte alejki prowadzą nas do słynnego pola gigantycznych marchewek - tutaj możemy poszaleć, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a nawet pobawić się w chowanego 🙈
Wyśmienita zabawa dla każdego...Prosto z pola marchewek wkraczamy do 'Kwiatowej Doliny', gdzie czeka nas podróż kolejką z bardzo sympatycznym przewodnikiem. 


Dwa ławeczko - wagony pomieszczą kilkanaście osób, które w kilka minut zwiedzą przepiękny świat Bulwiaków i Robanków.


 

Dalej mamy kolejne miejsca, między innymi 'Mroczysko', 'Krasnoludzki Gród', 'Jaskinia Mordoli' i kilka świetnych placów zabaw.W 'Krasnoludzkim Grodzie' zbudowanym z drewna nasze pociechy czeka mnóstwo  atrakcji - przejście przez wiszący most, strzelanie z łuku, przygoda na trzech różnych huśtawkach napędzanych siłą mięśni (przeważnie tatusiowych 😜).Oprócz huśtawek, smoczych gniazd, ogromnych ścianek wspinaczkowych mamy także gigantyczną zjeżdżalnię - na której możemy poszaleć do woli.


 

Pozostałe atrakcje pokażemy na zdjęciach.


 
 
 
 
 

Wspomnę tylko, że toalety mamy na każdym kroku - utrzymane w idealnym porządku.Do wszystkich miejsc bez problemu trafimy dzięki mapie otrzymanej przy zakupie biletów - więc nic nas nie ominie i będziemy mogli skorzystać ze wszystkiego.Ze swojej strony gorąco polecamy miejsce całym rodzinom - szczególnie z dziećmi w wieku przedszkolnym, które skorzystają z absolutnie wszystkich atrakcji 'Magicznych Ogrodów'.
Jak sama nazwa wskazuje miejsce to jest naprawdę magiczne i wyjątkowe...gorąco zapraszamy do zwiedzania!!!2 komentarze:

  1. Piękne miejsce❤ile atrakcji...już tam widzę naszą szaloną rodzinkę

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie pokazane

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.