Łowcy obrazków - dla zaawansowanych odkrywców

środa, maja 10, 2017
Jeśli macie w domu małych bystrzaków, którzy uwielbiają główkować i ćwiczyć swój sokoli wzrok to mamy dla nich fantastyczne książeczki z serii 'Łowcy obrazków' od wyd. Adamada.


W skład serii wchodzi cztery części książeczek dla początkujących odkrywców oraz dwie części dla zaawansowanych odkrywców.
Osobiście postawiłam na wyższy level i zaopatrzyłam smyków w cz.1 i cz.2, w których znajdziecie ponad 200 ukrytych obrazków.


Każda strona to świetna zabawa, podczas której dziecko może rozwijać nie tylko spostrzegawczość...bowiem oprócz wyszukiwania ukrytych obiektów znajdziemy także zadania typu 'gimnastyka umysłu'. 


Tutaj Wasza pociecha doskonali logiczne myślenie, porządkuje zebrane wiadomości, przelicza, porównuje, a także powtarza znajomość kolorów, liter oraz liczb.  


Jak wiemy, każde dziecko uwielbia naklejki - a tych w książeczkach na pewno nie zabraknie. 


Poza tym znajdziemy zabawne historyjki oraz kolorowanki i rysowanki, w których to smyki przemienią się w grafików i będą musiały ukryć podany obiekt na rysunku 👍


Zadania przyjemne, ciekawe i bardzo lubiane przez dzieci. 
Są wyzwania bajecznie kolorowe, przyciągające uwagę... ale i takie, które dzieci same muszą pokolorować i dopasować naklejkę w odpowiednie miejsce.


Co najważniejsze, Wasza pociecha może bawić się samodzielnie i dokonać samooceny dzięki podpowiedziom zawartym na ostatnich stronach. 
Dzięki temu każde zadanie na pewno zostanie poprawnie rozwiązane...


Serię 'Łowca obrazków' znajdziecie na stronie wyd. Adamada

Polecamy!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.