24 czerwca 2016

Wakacje z książką - KONKURS - zakończony


Konkurs przeznaczony dla fanów Pomysłowe Smyki i Wydawnictwo NIKO

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Pomysłowe Smyki.

2. Partnerem konkursu i zarówno sponsorem nagród jest Wydawnictwo NIKO.

3. Czas trwania konkursu - 24.06.2016 -17.07.2016 do godz. 23.59

4. Zadanie konkursowe:
Pod postem konkursowym napisać imię, nazwisko i wiek dziecka dla którego gracie o nagrody oraz wkleić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu „Wakacje z książką” – pokażcie, jak książki towarzyszą Wam podczas wspólnych podróży, zabaw na świeżym powietrzu, pikników, spacerów; jak czytacie na łonie natury itd. Na pewno coś wymyślicie - liczę na Waszą kreatywność ;)

5. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.

6. Osoby spokrewnione z organizatorem oraz sponsorem nie mogą brać udziału w konkursie.

7. Konkurs przeznaczony na osób pełnoletnich ( wstawienie zdjęcia na fan page Pomysłowe Smyki).

8.  Nagrody:
- miejsce I-III to zestaw 3 książeczek z plakatu konkursowego; 
- dodatkowo dla 3 wyróżnionych osób książeczka niespodzianka;
- jeśli frekwencja dopisze dorzucimy od siebie jeszcze jedno wyróżnienie w postaci książki;
9. Wybór zwycięzcy leży po stronie partnera konkursu. Pod uwagę będzie brana pomysłowość i zgodność z tematem. 
10. Dodając zdjęcie, autor oświadcza, że ma do niego pełne prawa i nie narusza dóbr osób trzecich. 

11. Zwycięzcy (6 lub 7 osób) zostaną wybrani do dnia 22.07.2016. W tym czasie nastąpi publiczne ogłoszenie wyników na fanpage’u Pomysłowe Smyki.

12. Zastrzegam sobie prawo do ewentualnych opóźnień w ogłoszeniu wyników z przyczyń ode mnie nie zależnych, jednak będę dążyć, by wszystko przebiegło zgodnie z regulaminem.

13. Dane adresowe należy wysłać w wiadomości prywatnej. 

14. Dane adresowe zwycięzcy będą przekazane wyłącznie sponsorowi w celu wysyłki nagrody. Nikomu nie będą udostępniane, przekazywane ani odsprzedawane.

15. Wysyłką nagrody zajmuje się sponsor konkursu. Czas na wysyłkę wynosi 7 dni, od daty otrzymania danych. 

16. Nagroda jest zwolniona z podatku zryczałtowanego w myśl ustawy o PIT art. 21 ust. 1 pkt 6, 6a i 68 Organizator składa przyrzeczenie publiczne w rozumieniu art. 919 i 921 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 121, z późn. zm.) 

17. Konkurs trwa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Wysyłka również na terenie kraju.

18. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu zastrzegam sobie prawo do niebrania pod uwagę komentarza osoby naruszającej zasady konkurs.

19. Udział w konkursie jest dobrowolny.Biorąc w nim udział, akceptujesz ten regulamin.
 
20. Wyłonienie zwycięzcy nie ma znamion loterii, losowania ani gier hazardowych w myśl przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 201, poz. 1540).

21. Reklamacje można składać w ciągu 3 dni od opublikowania wyników konkursu. Czas rozpatrzenia reklamacji to 7 dni. Można je zgłaszać w wiadomości prywatnej na fan page’u

22. Facebook w żaden sposób nie sponsoruje, nie organizuje i nie odpowiada za powyższy konkurs. 

Miło nam będzie, jak udostępnisz plakat konkursowy.
 
POWODZENIA ;)


3 komentarze: